Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018


Kurulduğu günden beri müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren Akbank hakkında yapılan tek olumsuz yorum neredeyse akbank müşteri hizmetleri olmuştur. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızın tamımını dikkatlice okuyunuz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye aktif olarak hizmet veren bankalar arasında en büyük olan bankalardan bir tanesi de Akbank’tır. Diğer bankalar da olduğu gibi Akbank’ta da müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda sıkıntılar mevcuttur. Bu sorunların başlıca kaynağı büyük banka ve geniş bir müşteri ağına sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Ancak müşterilerin bilmediği bir konu var eğer Akbank müşterisi iseniz ve Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanıyorsanız mobil uygulamadan Akbank müşteri hizmetlerine bağlanma tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz. Yazımızın devamında Akbank’a direk bağlanma yollarını araştırarak sizlerle paylaştık.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Sürekli olarak sıra bekliyorsanız yada müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız. Bu konuda editörlerimizle birlikte yapmış olduğumuz derin araştırmalar sonucu sizlere Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını tek tek anlatacağınız. Ancak bilmeniz gereken bir konuyu da sizlerle paylaşmak isterim. Akbank müşteri hizmetlerinde sıra beklemek istemiyorsanız bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmak istiyorsanız Akbank Direk İnternet sitesini kullanarak bankacılıkla ilgili bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank İnternet sitesine bağlanmak için tıklayınız.  Bunun dışında olarak da cep telefonlarınıza Akbank Direk Mobil Uygulamasını indirerek bütün bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akbank Direk Bağlanma İçin;

  • Cep telefonunuzdan ”444 25 25”  veya ”0850 222 25 25”numaralarından her hangi biriniz arayın.
  • Telesekreter konuşması bitmeden ”4” tuşuna basın.
  •  Ardında bir telesekreter konuşması gelecek bu konuşma bitmeden ”2” tuşuna basın.
  • Sırasıyla bu işlemi yaptıktan sonra ard arda ”0” tuşuna basarak ilerleyin ve akbank müşteri hizmetlerine bağlanın.

Yukarıda sırasıyla vermiş olduğumuz işlemi gerçekleştirdikten sonra Akbank müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetlerinde sıra yoksa bu şekilde direk bağlanma yapabilirsiniz. Eğer farklı bir bankanın müşterisi iseniz diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Örneğin Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma  veya Ziraat bankası internet bankacılığı hakkında detaylı bilgi için yazılarımızı okuyabilirsiniz. Bunların dışında olarak da Halkbank müşteri hizmetleriyle ilgili yazmış olduğumuz Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018 başlıklı yazımızı da takip ederek müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2018 ( Axess ve Wings ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri