Denizbank Taşıt Kredisi 2018 [Faiz Oranları ve Hesaplama ]


Deniz bank taşıt kredisi  faiz oranları 2018 için kısa bir araştırma yaptık yaptık bu konumuzda Denizbank Taşıt kredisi faiz onları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2018 yılı için sizler için araştırdık. Denizbank 1938 yılında Türk denizcilik sektöründe finansman kaynağı sağlamak amacıyla devlet tarafından faaliyet göstermeye başlamıştır. Ancak 1997 yılında zorlu grup tarafından satın alınmıştır. Denizbank Avrupa’nın önde gelen finans şirketlerinden Dexia’yı satın almış ve büyümeye devam etmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Denizbank taşıt kredisi nasıl alınır sorusunun yanıtı öğrenmek isteyenler ve Denizbank’tan taşıt kredisi çekmek isteyenler isteyenler için bu yazıyı yazdık. Denizbank’ın  müşterilerine sunmuş olduğu kampanyaları öğrenmek için sitemiz uygunkrediniz.com aracılığıyla haberdar olabilirsiniz. Denizbank teolojiyi iyi kullanan bankalar arasında önde gelen bankalar arasındadır ve son zamanlarda yapmış olduğu reklamlar sayesinde müşteri kazanarak büyümeye devam ediyor.

Denizbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Denizbankın uygun faiz oranları sayesinde 48 aya varan vade seçenekleriyle araba sahibi olmak isteyenlere kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank taşık kredisi özellikleri arasında dikkat çeken bir özellik ise 3 ay ertelemeli kredi imkanları sunmaktadır. %1,31 faiz oranları ve 48 aya varan vede seçenekleriyle Denizbank’tan ikinci el veya sıfır araç sahibi olmak için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Sıfır veya ikinci el araba sahibi olmak için Denizbank taşıt kredisi ile %1,31 faiz oranı ile kredi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca taşıt kredilerinde arcın değerinin %70 ine kadar kredi verebilmektedir. İkinci el taşıt kredisi çekmek isteyenler yaş sınırı sormaktadır. Denizbank’ta binek araçlarda 5 yaşına kadar ticari araçlarda 3 yaşına kadar sınır koymaktadır.

Kobilere  Özel Taşıt Kredisi Denizbank’ta

Kobilere özel taşıt kredisi sunan Denizbank 60 aya varan vade seçenekleri sunan Denizbank ayrıca aracın kasko değerinin %75’ine kadar kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca Denizbank’tan otobüs alım kredisi, servis minibüs, taksi plakası gibi pek çok alanda kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank taşıt kredisi faiz oranları 2018 yılında uygun olarak müşterilerine sunmaktadır. Sizde bu faiz oranlarından yararlana bilir Denizbank taşıt kredisi başvuru yaparak hemen istediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz. Denizbank’tan taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız istediğiniz aracın ruhsat fotokopisi ve kimlik belgenizle beraber Denizbank şubelerine gidebilirdiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri