Garanti Bankası Mevduat Faiz Oranları 2018 [ Vadeli Hesap ]


Son zamanlarda mevduat hesaplarının rağbet görmesiyle birlikte Garanti bankası vadeli mevduat hesabı da en çok tercih edilen vadeli hesaplar arasına girmeyi başarmıştır. Dijital bankacılıkta ülkemizde 1 numara olmayı başarmış olan Garanti bankası aynı zamanda e-vadeli mevduat hesabı hizmeti de vermektedir. Garanti bankası ile artık paranız daha güvenli ve daha karlı olacaktır.

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

2018 yılının en güncel Garanti bankası mevduat faiz oranlarını bu yazımızdan öğrenebilir ve yastık altında ki paralarınızı değerlendirebilirsiniz. Garanti bankası mevduat faiz oranları son zamanlarda piyasalarda olan bu dalgalanmalara rağmen hiç bir olumsuzluktan etkilenmeden paranıza değer kazandırmaya devam eder. Garanti bankası paranızın değerlenmesi ve her zaman kar elde etmeniz için yüksek faiz oranları ile sizlere hizmet verir. Garanti bankasının güncel mevduat faiz oranları öğrenmek için Garanti bankası resmi sitesi, Garanti bankası mobil uygulamasını veya Garanti bankası şubelerine giderek en doğru ve güvenilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Garanti bankasında vadeli mevduat hesabınızı 1,3,6 yada 12 ay vadeli hesap açabilir veya 32 gün ile 400 gün arasında vadeli hesap açarak paranıza kısa veya uzun vadede değer kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı işlemleri şubeye gitmeden İnternet üzerinden açmış olduğunuz e-vadeli mevduat hesabı ile de yapabilirsiniz. Garanti bankası e-vadeli mevduat hesabı faiz oranı %7,00 olarak sizlere hizmet vermektedir. Garanti bankası mevduat faiz oranları ise TL %14.25 , Dolar %2.60 , Euro %1.20 Olarak verilmiştir.

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Hesaplaması

Garanti bankası mevduat faiz hesaplaması yapmak için sitemiz de bulunan hesaplama aracını kullanabilir yada Garanti bankası İnternet sitesine girerek hesaplamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer sizde bir Garanti mevduat hesabı sahibi iseniz Garanti bankası şubelerine giderek hesaplamanızı yaparak paranızı gönül rahatlığı ile Garanti bankası vadeli mevduat hesabına yatırabilirsiniz. Garanti bankası mevduat faiz hesaplaması sizlere paranız üzerinden ne kadar kar elde edebileceğinizi ve ne kadar faiz kazanabileceğinizi gösterir hesaplama işlemini yaparak kafanızda ki bütün soruların cevaplarına yanıt bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Mevduat Hesabı Açma

Mevduat hesabı açarak paranızı Garanti bankası üzerinden değerlendirmek istiyorsanız. Garanti bankası şubelerine giderek vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile bağlanabilir vadeli mevduat hesabı başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemleri Garanti bankası İnternet sitesi veya Garanti bankası mobil uygulaması üzerin hem Vadeli mevduat hesabı hemde e-vadeli mevduat hesabı açma isteğinde bulunarak paranıza değer kazandırabilirsiniz. Garanti ile paranız güvende!

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri