Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2018 ( Axess ve Wings )


Başlıkta da gördünüz gibi bu yazımızda sizler için Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ? ve Şartları nelerdir  ? gibi sorularınıza yanıt bulabileceksiniz. Akbank kredi kartı başvurusu 2018 yılında artık çok kolaylaştı. Çünkü kredi kartı başvuruları İnternet üzerinden, mobil bankacılıktan ve hatta cep telefonu ile müşteri hizmetlerini arayarak sadece dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Artık çevremizde gördüğümüz herkesin kredi kartı var ve her iş yerinden kredi kartı ile alışveriş bulunmaktadır. Sizin hala bir kredi kartınız yoksa ve bu eksikliğinizi kapatmak istiyorsanız. Akbank kredi kartı başvurusu yaparak sizde kredi kartlarının faydalarından yararlanabilirsiniz.

                     Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvuru Yolları 

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe de kolaylıklar baş göstermeye başladı. Artık banka şubesine gitmeden sadece müşterisi olduğunuz bankanın mobil uygulamasını kullanarak sadece saniyeler içerisinde kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz. Asıl konumuz olan Akbank kredi kartını örnek verecek olursak Akbank direkt mobil bankacılık uygulamasını kullanıyorsanız. Uygulamaya girerek sallamanız yeterli olacaktır. Bu işlemle bile kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz. Şimdi gelelim Akbank kredi kartı başvurusu yollarına.

 • Akbank mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu
 • İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Akbank şubelerinden başvuru
 • Müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu
 • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Yukarı da saymış olduğumuz 5 ayrı yol ile Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ancak bizlerin sizlere tavsiye ettiği en garanti ve kesin olanı banka şubelerine giderek kredi kartı başvurusu yapmanız olacaktır.

Akbank Direkt Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu adımlarından en kolay ve pratik olanı Akbank direkt üzerinden olandır. Ancak Akbank direkt kullanmak için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gereklidir. Akbank müşterisi ve Akbank direkt kullanıcısı iseniz kredi kartı başvurusu yapmanız çok kolaydır. Akbank direkt uygulamasını indirerek güvenli bir şekilde kullanarak sadece kredi kartı değil diğer başvuru ve eft işlemleriniz içinde kullanabilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Akbank İnternet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak için Akbank resmi sitesine girerek kredi kartı linkine tıklamanız gerekiyor. Bu adımdan sonra zaten genellikle başvurularda kullanılan aynı şeyler sizden istenilecektir. ‘AD, SOYAD , TC KİMLİK NO, CEP TELEFON NO ‘  ve başvuru yapmak istediğiniz kartı kartı türünü seçerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu adımlardan sonra  kredi kartı başvuru aşamasını geçerse cep telefonu yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Akbank Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu

En garanti kredi kartı başvurusu adımlarından biri olan banka şubesinden başvuru için en yakın Akbank şubesine giderek size özel müşteri temsilcisiyle birlikte kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak banka şubelerindeki başvurularda gelir belgesi ve kimlik belgesi istenmektedir. Bunun dışında olarak da kredi notunuzun yüksek olması gereklidir. Bu şekilde şubeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notu demişken ücretsiz cep telefonu ile kredi notu sorgulama için Akbank direkt uygulamasını kullanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerinden Kredi Kartı Başvurusu ( 444 25 25 )

Akbank müşteri hizmetlerini 7 /24 arayarak her konu hakkında yardım alabilir veya başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurusu için 444 2525 arayarak başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bir diğer Akbank müşteri hizmetleri numarası da 0850 222 25 25 ‘dir bu numarayı da arayarak aynı işlemleri yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizden bankada istenilen bilgilerin aynılarını isteyerek başvurunuzu hızlı bir şekilde yapacaktır.

ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Akbank ATM’lerinden Akbank müşterisi olmadan bile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Akbank ATM’sine girerek kartsız işlemlerden TC KİMLİK numarasınızı girerek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorumlar
 1. yazan Basri

  Ağustos 17th, 2018 at 05:09 (#)

  Ihtiyaç kiredisi başvurusu nasıl yapabilirim ?

 2. yazan Müşteri Danışmanı

  Ağustos 17th, 2018 at 09:58 (#)

  Merhaba Basri Bey, Akbank kredi kartı başvurusu için Akbank müşteri hizmetlerini arayarak yada Akbank şubelerine giderek Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri