En Kolay Kredi Veren Banka 2018 ( Hesaplama Ve Faiz Oranları )


Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte bankacılık sektöründe de büyük kolaylıklar gerçekleşmiştir. Internet bankacılığı, mobil bankacılık gibi alanlarda veya cepten SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayede en kolay kredi veren bankalar hangileri gibi soruları aslında unutmamız gerekecektir. Çünkü günümüz de artık her bankanın mobil uygulaması , müşteri hizmetleri veya internet bankacılığı kesinlikle bulunmaktadır bu ağlardan her hangi biri ile başvuru yapio kredi alabilirsiniz.

Mobil bankacılığın gelişmesiyle birlikte gelir belgesiz kredi almaksa kolaylaştı. Böylelikle vatandaşımız daha kolay ve hızlı şekilde kredi alma imkanı buldu. Şimdi yazımızın devamında sizlere en kolay kredi veren banka 2018 yılında hangisi onları sizlerle paylaşacağız.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Faiz Oranları Vade Süreleri 

Kolay kredi veren bankalar hangileri bunları araştırmadan önce bankaların internet sitelerine girerek ne kadar kredi veriyorlar ve faiz oranları nedir bunları araştırmanız gerekmektedir. Şimdi aşağıda da belirteceğimiz gibi kolay kredi veren bankaları sıralarken faiz oranlarından, vade sürelerinden ve hesaplamalarindan bahsedeceğiz. Şimdi sırasıyla kolay kredi veren bankaları inceleyelim.

1. Anında ING Bank Ihtiyaç Kredisi 

ING Bank’ı e-kredi bankacılık sisteminde diğer bankalardan ayıran en büyük özelliği mobil üzerinden kefilsiz ve gelir bengelesiz en fazla kredi veren bankadır. Banka müşteri olma şartı aramadan 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Üstelik bu kredi için 48 ay vade süresi tanınmaktadır. Bu krediyi alabilmek için ING Bank mobil bankacılık veya internet sitesinden 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz. Kolay kredi veren bankalar arasında olan ING bank e-kredi faiz oranı ise %1.39 olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu kredi için 250 TL kredi tahsis ücreti ödeyeceksiniz. Krediniz onaylandığı müddet paranı 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacak veya ING Bank şubelerinden alabileceksiniz.

2. Anında CepteTEB Kolay Kredi

CepteTEB ING Bank gibi aynı şekilde banka müşteri olmasanız bile mobil bankacılık üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. CepteTEB e-kredi için 30 bin TL kredi sağlamaktadır bu kredi için iki farklı vade süresi vardır bu sürelere göre faiz oranları değişmektedir. 24 ay vadeye kadar olan kredileriniz için %1.39 faiz oranı uygulanırken 48 ay vade seçenekleri için ise %1.49 faiz oranı uygulanmaktadır.

3. Anında Aktif bank Ihtiyaç Kredisi

Bu bankayı ise diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise sicili bozuk olanlara veya kredi notu düşük olanlara bile kredi vermektedir. Ancak Aktif bankın faiz oranları diğer bankalara göre daha yüksek tutulmaktadır. Bu bankadan kredi alabilmek için banka müşteri olmanıza gerek yoktur. Ayrıca kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında ilk sırayı alan bankalardan biridir.

4. En Kolay Kredi Veren Banka ENPARA

Banka müşteri olmadan kredi imkanı sağlayan bir diğer banka ise ENPARA’dır. ENPARA 5 bin il 30 bin TL krediyi 48 ay vadeli bir şekilde kredi tahsis ücreti almadan müşterilerine veriyor. Başvurularınızı ENPARA mobil uygulaması veya internet sitesinden bizzat yaptıktan sonra başvurularınızı finans bank finans uzmanları tarafından incelenmektedir. ENPARA da sabir faiz oranı verilmemektedir. Faiz oranları vade süresine göre değişmektedir. 12 aylık bir vade süresi için faiz oranınız %1,49 olarak belirlenmiştir. 24 ay vade seçeneği için ise %1.48’dir. Diğer vade seçeneklerine bakacak olursak 36 ay vade seçeneği ile  %1.43 faiz oranı uygulanırken 48 ay vade için ise %1.39 olarak belirlemistir.  Ayrıca bunlarin dışında olarak ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız Ziraat Bankası ihtiyac kredisi en uygun faiz oranı ile müşterilerine ihtiyaç kredisi vermektedir.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri