En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar [Faiz Oranları ve Hesaplama ]


En uygun ihtiyaç kredisi ile ilgili bütün detayları ve faiz oranlarını , kolay ihtiyaç kredisi başvurusu gibi sorularınızı biz sizler için ayrıntılı bir şekilde inceledik ve listeler halinde detaylandırdık. Faiz oranlarına göre en uygun ihtiyaç kredisi hangisi ve oranı yüzde kaç bu sorularınızın hepsinin cevabı burada ayrıca SMS yoluyla ihtiyaç kredisine nasıl başvuru yapılır bununla ilgili detayları yazımızın devamında göreceksiniz. Şimdi birlikte bankaları tek tek inceleyelim.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi 48 ay vade seçeneği ile aylık veya 3 ayda bir şekilde ödeme şeklinde  %1.26 faiz oranı ile ziraat bankası ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Ayrıca ziraat bankasından aldığınız kredi sayesinde taksitleriniz bitene kadar hayat sigortası kampanyasından da yararlanabilirsiniz.

İş bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İş bankası ihtiyaç kredisiyle hiç bir ihtiyacınız ve hayaliniz yarım kalmayacak sizin için hazırlamış olduğumuz iş bankası ihtiyaç kredisi detaylarına göz gezdiriniz. İş bankasından kredi almak için şubeye gitmenize görek yok 25 bin TL’ye kadar IşCep ile bankaya gitmeden ihtiyaç kredinizi hesabınıza hemen aktarabilirsiniz. Fakat 25 bin TL üzeri kredileriniz için şubelere gitmeniz gerekecektir. IşCep ile başvuruda bulunduğunuz 25 bin TL krediyi 48 ay vade seçeneği ile alabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti bankası ihtiyaç kredisini de 48 ay vade ile 100 bin TL krediyi %1.29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Fakat burada belirttiğimiz kredi faiz oranı 100 bin TL kredi için geçerli faiz oranıdır kredi miktarı ve vade seçeneği değiştikçe faiz oranıda değişecektir. Ayrıca garanti bankası ihtiyaç kredisine garanti cep veya garanti bankası internet sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz. Bir küçük hatırlatma daha yapayım garanti bankası maaş müşterisi değilseniz 25 bin Tl’ye fazla ihtiyaç kredisi alamazsınız.

Vâkıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi de diğer bankalar gibi 48 ay vade seçeneği sunmaktadır. Vâkıfbank da ziraat bankası gibi taksit seçeneklerini aylık yada 3 aylık şekilde vadelerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca vâkıf bank ihtiyaç kredisinden faydalananlara hayat sigortası ücretsiz olarak yapılıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ise müşterilerine %1.45 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Şartları ise şöyledir aylık taksit tutarınızın hane halkının gelirinin toplamının yarısını geçmemelidir. Yanı şöyle anlatayım bir silesiniz ve 3 kişi olarak yaşıyorsunuz 3 kişininim toplam geliri 4 bin TL diyelim buna göre aylık taksidinizin 2000 tl olmalıdır üstüne çıkamazsınız. Ayrıca bununla birlikte olarak sizler için detaylı olarak incelemiş olduğumuz Akbank ihtiyaç kredisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisinde istenilen belgeler

 • Vergi levhası ( serbest meslekler için )
 • Maaş bordrosu
 • Eviniz varsa tapusu veya fotokopisi
 • Emekliler içinde maaş cüzdanı gerekmektedir.
 • SGK hesap döküm belgesi

Ayrıca evlilik için en uygun evlilik  kredisi  veren bankaları girmek için tıklayınız

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Halkbank, Tatil veya arabanızın bakım zamanı gelmişse halk bankası ihtiyaç kredisi için genç kalmayın derim. Halk Bankası %1.20 faiz oranı ile diğer bankalara nazaran çok uygundur. Halk Bankası kredi faiz tablosundan bakabilirsiniz.

Ayrıca ufak tefek ihtiyacım var ama onun için kredi mi cekeyim sonra yapayım diyorsanız yanılıyorsunuz çünkü halk bankasının sizin için yapmış olduğu halk bank mini ihtiyaç kredisi %1.10 faiz oranı ile 5 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Ayrıca Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yazımızı okuyarak  halkbank ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapıkredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Eğer Yapıkredi bankası müşterisi iseniz hafta içi veya hafta sonu olması o kadar da önemli değil çünkü yapıkredi mobil uygulaması ile 100 bin TL krediyi 48 ay vade ile hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ayrıca sizin için oluşturduğumuz Yapıkredi örnek ödeme tablosundan da inceleyebilirsiniz.

Anında Başvuru İçin: “Kredi Türü (boşluk) TC NO(boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411’e SMS atabilirsiniz. (Örnek: Bireysel 12334378901 10.000)

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

TEB bankası müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyaları yapmaya devam ediyor %1.50 Faiz oranı ile 48 aya kadar vade seçeneği ile krediniz TEB ‘de ihtiyaç kredinize başvuru yapmak için bankanın istediği evraklarla birlikte gidip 24 saat içerisinde kredini alabilirsiniz. Ayrıca Cepte TEB ile kredinize başvurup hemen 48 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsin.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında özel banka olarak ülkemizde hizmet veren banka olan Denizbank’ta yer almaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi güncel faiz oranları vermiş olduğumuz linkte mevcuttur. Ayrıca Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplaması, başvurusu ve gerekli belgeler hakkında da detaylı bilgiler yazımızda bulunmaktadır. En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar listesinden son sırada yer alan Deniz bank 2018 yılının en uygun faiz oranları ile sizlerle buluşuyor.

Dikkatinizi çekebilecek diğer konularımıza buradan bakabilirsiniz

En uygun konut kredileri veren bankalar 

En uygun tasit kredisi veren bankalar 

Tıklayıp size uygun kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz bankalar dışında Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları yazılarımızı da takip ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorumlar
 1. yazan Rukiye

  Haziran 30th, 2018 at 23:59 (#)

  Neredeyse 3 haftadir uygun ihtiyaç kredisi ariyorum 4 5 tane banka şubesine gittim dun en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaları netten arastirirken bu yazıyı buldum gercekten çok yardimci oldu evden bile cikmadan kafamdaki butun sorularin cevaolarini ogrendim yaziyi paylasan kişiye arastirma yapana çok tsk ederim

 2. yazan derya

  Ağustos 12th, 2018 at 20:24 (#)

  ihtiyaç kredisi alıcam ancak en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında hiç bilgim yoktu. günlerdir netten araştırarak en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalarla ilgili çok güzel ve güzel bilgilar aldım tşk edermm

 3. yazan Müşteri Danışmanı

  Ağustos 18th, 2018 at 22:26 (#)

  ihtiyaç kredileri ile ilgili olarak sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizi biz Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri