En uygun konut kredisi veren bankalar 2018


En uygun konut kredisi veren bankalar 

başlıklı yazımızda sizlere daha doğru bilgi ve en uygun kredi veren bankları listeyecez. Konut Kredisini en uygun şekilde çekebilmek için bütün bankaların internet sitelerini ve müşteri hizmetlerini arayarak yaptığınız bütün araştırmaları biz Uygunkrediniz.Com sitesi adına sizler için araştırdık ve bu araştırmalar sonucunda sizlere en doğru şekilde aktarmak için bütün bankaları bu yazımızda açıklayacaz.

Öncelikle sizlere hangi bankalar ne kadar konut kredisi veriyor ve yüzde kaç faiz oranıyla konut kredisi veriyor onlara başlıklar halinde bakalım

1. Garanti bankası konut kredileri

Garanti bankası 100 bin TL tutarında ki konut kredisini 120 ay vade ile %1.26 faiz oranı ile vermektedir. 120 ayı baz alırsak aylık taksitleriniz 1.621 TL civari bi rakam ediyor

2. Ziraat bankası konut kredileri

Ziraat Bankası konut kredileri ise 100 bin TL üzerinden hesap yapacak olursak 120 ay vadeli  şekilde %1.15 Faiz oranı ile kredi vermektedir buda yaklaşık olarak aylık taksidiniz 1.540 TL civarı ediyor.

3. Yapıkredi bankası konut kredileri

Yapikredi bankası konut kredilerinde ise 120 ay vadeli şekilde 100 bin TL krediyi %1.17 faiz oranı ile aylık 1.555 lira taksitlerle ödeyebilirsiniz.

4. Vakıfbank konut kredileri

Vâkıf Bank konut kredileri ise 120 ay taksit seçeneği ile 100 bin TL krediyi %1.15 faiz oranı ile aylık 1.540 TL taksitle ödeyebilirsiniz.

5. iş bankası konut kredileri

İş bankası konut kredisi güncel faiz oranlarını Türkiye İş bankası konut kredisi faiz oranları yazımızdan bulabilirsiniz. İş bankası konut kredisi güncel faiz oranları %1.95 ile %1.98 arasında değişmektedir.

6. Halk Bankası konut kredileri

Halk Bankası konut kredilerini ise 120 aylık taksitle 100 bin TL krediyi %1.16 faiz oranı ile aylık 1.547 taksitle alabilirsiniz.

7. INGbank konut kredileri

INGBank konut kredileri ise 120 ay vade seçeneği ile 100 bin TL krediyi yüzde 1.22 faiz oranı ile aylık 1.591 TL’lik taksitlerle ödeyebilirsiniz.

8. A Bank konut kredileri

A bank konut kredilerinde ise 100 TL konut kredisini 120 ay vade seçeneği ile yüzde 1.29 faiz oranı ile aylık 1642 TL’lik taksitlerle ödeyebilirsiniz.

En uygun konut kredileri başlıklı bugün ki yazımızda bütün bankaları araştırıp sizler için en uygunu hangi en uygun olmayanı hangisi onları sizler için araştırıp bulduk.

Yazımızda da gördüğünüz gibi en uygun konut kredileri vakıf bankası konut kredileri kampayası ile ziraat bankası konut kredileri sizler için en uygun kredi seçeneğidir.

Vâkıf bankası ve ziraat bankasına göre daha yüksek faiz oranı ile kredi veren bankalar ise A bank , INGBank ve garanti bankasıdır.

Konut Kredisine nasıl başvuru yapabilirim ?

Sizler için yukarıda yaptığımız araştırmalara göre görünen en uygun konut kredisi ziraat bankası ve vâkıf bankası olarak görünüyor biz bu bankalara konut kredisi için nasıl başvuru yapabilirim soruna cevap olarak ve gerekli evraklar nelerdir onları sizlere yazacaz.

Konut Kredisi almak için gerekli evraklar

  • Başvuru formu
  • Gelir belgesi
  • Nüfus cüzdanı ve fotokopisi
  • Konutun tapu belgesi fotokopisi
  • Bağlı olunan meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi
  • Ticarî sicil belgesi
  • Ayrıca bankalara bağlı olarak gerekli olduğu takdirde farklı evraklar

Emekliler için ilginizi çekebilecek bir yazı okumak için emeklilere düşük faizli konut kredisi başlıklı yazımız.

En uygun konut kredileri için sizler için yaptığımız araştırma sonucu çıkan ziraat bankası ve vâkıf bankasından en uygun konut kredisi başvurusunda bulunmak için size en yakın Ziraat veya Vâkıf bankasi şubelerine söylediğimiz evraklarla gidebilir yada bu bankaların internet bankalık sistemlerinden en uygun konut kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat bankası  en uygun konut kresidisine internet bankacılığı ile başvuru yapmak için hemen Tıklayınız

Vâkıf bankası en uygun konut kredisine başvuru yapmak için internet sitesini ziyaret edip en uygun konut kredisine başvuru yapabilmek için Tıklayınız.

Faizsiz kredi veren bankalar başlıklı yazımızda ise sizlere en uygun kredi veren bankalar araştırılıp sizler için sıralanmıştır. Bu başlıktan da bakıp sizler için en uygun krediyi okuyup karşılaştırıp kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca bir başka yazımızda da konut kredileri hakkında yazmış olduğumuz faizsiz konut kredisi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler verdik başvuru şartları ve gerekli belgeler hakkında güncel bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri