Ertelemeli kredi veren bankalar 2018


Ertelemeli kredi ne demek ve nasıl olur bu makalemizde sizlere ertelemeli kredi nedir nasıl alınır ve ertelemeli kredi veren bankaları sırasıyla anlatacağız. Öncelikle size ertelemeli kredi nedir onu açıklayalım genellikle bütün bankalarda olan bu kampanyayı söyle açıklayabiliriz krediyi aldıktan sonra taksitlerine 3 veya 4 ay sonra başlanmasına ertelemeli kredi denir. Şimdi sizlere hangi bankaların ertelemeli kredi verdiklerini tek tek açıklayacaz

Ertelemeli kredi veren bankalar 2018 

1. INGbank ertelemeli kredi faiz oranları ve şartları 

INGBank ertelemeli kredi kampayası olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor ve bu kredi için maksimum 36 ay kadar vade seçeneği sunuyor. INGbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1.39 ile %1.69 arasında değişiklik gösterebiliyor değişen bu gazi oranları sizlerin yaptığı vade seçeneğinden etkikendigi için değişiyor. Ayrıca bu krediyi alabilmek için şubelere gidip bizzat TC kimlik numaranızla başvuru yapabileceğiniz gibi INGBank internet şubesinden de anında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

2. Vakıfbank ertelemeli kredi faiz oranları 

Vâkıf bankası ise ertelemeli krediyi sadece kobiler ve esnaflar için kullandırıyor vakifbank ertelemeli krediyi 4 ay ertemeli şekilde alabilirsiniz veya ödemelerini 3 ayda bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında limit üst sınırı 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu krediyi alabilmek için öncelikle vakıfbank internet şubelerinden on başvuruda bulunup onay aldıktan sonra kimliğinizle ve gerekli evraklarla banka şubelerine gidip kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca kredi faiz oranları ve vade seçeneklerini vakıfbank müşteri hizmetlerinden veya şubelerinden öğrenebilirsiniz.

3. QNB Finansbank ertelemeli kredi faiz oranları 

Finansbank ertelemeli kredi kampanyası dahilinde bu kampanya için geçerli olarak 45 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank ertelemeli kredi başvurunuz onayladıysa paranızı elinize aldıktan 3 ay sonra ödemelerine başlayabiliyorsunuz bu kredi için sizin yaptığınız  basvuruya göre faiz oranları değişmektedir. Faiz Oranları ise %1.26 ile %1.79 arasında değişiyor.

4. Akbank ertelemeli kredi faiz oranları 

Akbank ise bu proje dahilinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş ve bu şekilde kredi veremeye devam etmektedir. Ayrıca Akbank bu kredi için 45 ay vade seçeneği vererek ödemelerinize 3 ay sonra vadeler şeklinde ödeyebileceksiniz. Kredi faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Bu soran %1.30 faiz oranı ile başlıyor vade seçeneğiniz ,sicilinize ve paranın miktarına göre faiz oranı yükselebilir. Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisini  akbank müşteri hizmetlerden veya akbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

5. TEB bankası ertelemeli kredi faiz oranları 

TEB bankası ise bu krediyi ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında vermektedir ve 48 ay vade seçeneği ile vermektedir. Bu krediyi aldığınız takdirde kredi taksitlerine 3 ay sonra başlıyorsunuz. TEB bankası ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranını sabit şekilde %1.33 olarak belirlemistir. Ayrıc abu kampanyanın diğer bir adi ise günde 10 TL ye  ertelemeli ihtiyaç kredisi olarakta bilinir. Yanı bu kampanya dahilinde ayda 300 TL ödeyerek 10 bin TL ihtiyaç kredisini %1.33 faiz oranı öle alabilirsiniz.

Bahsettiğimiz ve incelediğimiz bu ertelemeli krediyi hemen hemen bütün bankalar vermektedir ama bu uygulamanın en kötü yönlerinden birisi faiz oranlarının yüksek olması ve her bankanın kendine özgü faiz oranı ve vade seçenekleri bulunmasıdır. Öncelikle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini alırken bütün bankaları inceleyip ve faiz oranı en düşük bankadan kredinizi almanız için bu makalemizi sizler için yazdık.

Ayrıca ilginizi çekebileceğini düşünerek sizler için hazırlamış olduğumuz en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri