Faturalı Hatlara Kredi 2018


Faturalı hatlara kredi nasıl alınır ? Faturalı hatlara kredi başvurusu ? faturalı hatlara kredi 2018 yılında hangi bankalar kredi veriyor bu sorularınız cevaplarını bu haberimiz de bulabileceksiniz.  Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki eğer sizde bu şekilde kredi almak istiyorsanız öncelikle bir faturalı hat sahibi olmanız gereklidir. Kredi kartı kullanmayan ve kredi kullanmakta zorluk çeken insanlar özellik bu gibi reklamlara çok inanıyorlar aslında ülkemiz de son zamanlarda en çok faturalı hatlara kredi dolandırıcılığı boy göstermeye başlamıştır. Bu gibi reklamlara inanmayınız ve dikkat ediniz.

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ?

Bu başlığı görünce ilk olarak insanların aklına faturalı hatta bankadan kredi almak geliyor. Aslında öyle bir şey söz konusu bile değildir. Bu konuyu size açıklayacak olursak şu şekilde anlatmış oluruz. Örneğin acil olarak nakit paraya ihtiyacınız oldu. Ama kredi kartınız yok yada bankalar size kredi vermiyor. İşte tam da bu evrede faturalı hatta kredi dolandırıcıları devreye giriyorlar bu gibi kişi ve şahıslara veya reklamlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Size bu konuda yardımcı olacak kişiler değil, küçük veya büyük çaplı GSM şirketleri sizlere yardımcı olabilirler. Örneğin acil olarak 3 bin liraya veya 5 bin liraya ihtiyacın oldu az önce de söylediğim gibi bankadan hiç bir şekilde kredi de alamıyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda faturalı hattını üzerine cihaz kampanyası yaparak yani cihaz satarak 5 bin TL’lik telefonu size 6 bin TL olarak satıyor 1000 TL kar elde etmiş oluyor sizde taksitli olarak ödüyorsunuz. İşte bu sisteme faturalı hat üzerine kredi deniliyor.

                                     Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ?

Faturalı Hatlara Kredi Başvurusu

Kullanmış olduğunuz faturalı hat üzerine kredi başvurusu yapmak istiyorsanız. Faturalı hattınızı en az 6 ay kullanmış olmanız gerekiyor. Fatura tarihlerini geçirmeden zamanında ödeme yapmanız gerekiyor. daha önceden bu kampanyadan yararlanmış iseniz 2 yılı doldurmuş olmanız gerekiyor ve ödemelerinden hiç bir sıkıntı çıkmamış olması gerekiyor. Saymış olduğumuz bu koşulları sağlamış olmanız gerekiyor bu koşullar sağlandığı takdirde. Faturalı hatlara kredi başvurusu yapma konusunda hiçbir engeliniz kalmayacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu konu üzerinden dolandırıcılık yapan kişilere prim vermeyiniz özellikle bu olaylar Adana , Bursa , Kayseri gibi şehirlerde çok görülmektedir. Gerçek kişiler ve bilindik yerlerle çalışarak faturalı hat üzerine cihaz alıp sıkıntılarınızı gidermenizi tavsiye ediyoruz.

BENZER İÇERİKLER
Yorumlar
  1. yazan Ali

    Temmuz 19th, 2018 at 13:02 (#)

    Merhaba admin yazınızı okudumda ben 2 aydır faturalı hat kullanıyorum faturalı hatlara kredi kanpanyasindan yararlanabilr miyim tsk ederm..

Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri