Garanti bankası konut kredisi 2018


Garanti bankası Türkiyede bulunan birçok pek bankadan daha uygun bir şekilde konut kredisini vermektedir. Öncelikle şunu söylemek isterim garanti bankası sadece konut kredisinde değil ihtiyaç kredisinde ve taşıt kredilerinde de faiz oranları çok düşük tutarak müşterilerine kolaylık sağlayan bir bankadır. Şimdilerde kiracıya mortgage sloganlı bir konut kredisi kampanyası düzenleyen garanti bankası kiracıları ev sahibi yapmaya devam ediyor konit kredilerinde faiz oranını en alt seviyeye kadar çeken garanti bankası diğer bankalara nazaran konut kredisinde daha çok tercih edilmektedir. Finans piyasasında bu kadar kısa sürede çok kaliteli ve düzgün şekilde büyüyen garanti bankasının en büyük avantajı yenilikçi ve teknolojiyi takip ederek sağlam adımlarla ilerlemeyi başarmıştır.

 Garanti bankası konut kredisi avantajları nelerdir ?

Garanti bankası konut kredisi kapsamında kira ödeyerek evini gecindirmeye çalışan ailelere çok büyük destekte bulunmuş ve kiracıların kira derdinden kurtularak ev sahibi olmalarına yardımcı olmuştur. Ayrıca garanti bankası konut kredisi alan kişilere hayat sigortası yaparak geleceklerini garanti altına alakayı sağlamaktadır. Garanti bankası konut kredisi kapsamında başlatılmış olan kiracıya mortgage kampanyasından yararlanılmasını bütün kiracılara tavsiye etmektedeyiz. Çünkü bu sayede kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. 

Ilginizi çekebilecek başka konut kredileri hakkında bilgi almak için en uygun konut kredileri 2018 başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Garanti bankası konut kredisi 2018 Nasıl Alınır?

Garanti bankası konut kredisi başvurusu için garanti şubelerine gitmeniz gerekmektedir veya garanti bankası internet sitesinden yada garanti bankası mobil uygulamalarından yapılmaktadır. Garanti bankasından kredi almak için öncelikle sicilinizin çok temiz olması lazım aksi takdirde garanti bankasından kredi almanız nerdeyse imkansız gibi birşeydir sebebi ise garanti bankası düşük faiz oranı ile kredi verdiği için kredi sağladığı kişileri özenle secmesinden kaynaklidir. Garanti bankası konut kredisi başvurunuz onaylandığı takdirde krediniz en geç 3 gün içerisinde hesabınıza yatırılır.

Garanti bankası konut kredisi faiz oranları 

Garanti bankası konut kredisi kapsamı altında en fazla 120 ay yani 20 yıl vade seçeneğiniz vardır ayrıca vade seçeneğinizi düşürüp 5 yıl olarakda konut kredisi alabilirsiniz ama bizim size tavsiyemiz garanti bankası konut kredisi vade sürenizi 10 yıl olarak belirlemeniz çünkü garanti bankasında faiz oranları %1.14 gibi düşük bir miktardadır yani almış olduğunuz 200 bin TL krediyi %1.14 faiz oranı ile 5 yılda ödemektense 10 yılda ödemeniz daha kolay ve mantıklı olandır. Biraz sonra sizin için 200 bin TL üzerinden kredi vade surelerini ve faiz oranlarını küçük bir şekilde açıklayacaz hesaplamada ipotek rehin ucreti ve expertiz ücreti bunların dışında kalacak yani krediyi alırken ipotek ücreti ve expertiz ücreti ödeyeceksiniz.

Faiz oranlarına geçmeden ilginizi çekebileceğini düşünerek vakıfbank konut kredisi faiz oranları 2018 başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Garanti bankası konut kredisi örnekli açıklaması 

Garanti bankasından 200 bin TL k onut kredisi aldığınız takdirde 60 ay vadeli yaparsanız kredi faiz oranınız %1.14 olarak belirlenir Ayrıca kredi tahsis ücreti ve diğer giderler ücreti içinde toplamda 1750 TL para ödersiniz. Aynı işlemi 120 ay vade ile yaparsanız kredi faiz oranınız biraz daha artarak %1.22 olarak belirlenir bu şekilde ise yine aynı şekilde kredi tahsis ve diğer ücretler için 1750 TL ödersiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri