Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar


Gelir belgesiz kredi karti veren bankalar başlıklı yazımızda bakalım hangi bankalar ne şartlar da kredi karti veriyor yada vermiyor. Gelir belgesi olmayan yani çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar hangileri merakla beklediğiniz konuyu bugün detaylarıyla birlikte ele aldık ve detaylı bir şekilde sizler için yayınlayacaz. Öncelikle Türkiyenin en çok tercih ettiğini kredi kartları hangileri onları öğrenelim. Axess, Bonus, Maxsimum , Paraf ve Card finans Turkiyenin en cok tercih ettiği kredi kartlarıdır. Gelir belgem yok çalışmıyorum sigortam yok bana bankalar kredi kartı vermezler diyorsanız ve taksitli alışveriş yapmak istiyorsanız ve yapıyorsanız bu düşünceleriniz için çok pişman olacaksınız. Biz sizlerin daha çok mağdur olmamanız için çalışmayanlara, gelir belgesi olmayanlara kredi karti veren bankaları sıraladık bakalım bunlar hangileri.

İşsizlere kredi kartı veren bankalar

Her hangi bir geliri olmayan ve kredi karti borcunu ödemede zorluk yaşarlar. Bu durum kişilerin harcamalarına ve aylık gelirlerine bağlı olarak değerlendirilir. Birde bazı kişilerde vardır ki aylık gelir belgesi olmamasına rağmen kredi borcu ekstralarını rahatlıkla ödeyenilecek düzeydediler. Işte bankalar bu vatandaşlarımıza kredi karti verirler bakalım bu kişilere kredi kartı veren bankalar hangileridir.

Kredi Kartı Veren Bankaların Listeleri

1. Şekerbank

2. Akbank

3. Odea bank

4. Ziraat bankası

5. TEB ( Turkiye Ekonomi Bankası )

6. Garanti bankası

7. Yapı kredi bankası

8. Anadolu bankası

9. İş bankası

10. Vakıflar bankası

Gelir belgesi olmayan ve işsizlere kredi karti veren bankalar listesi sizlerle paylaştık. Şimdi gelelim bankaların kredi kartı verirken dikkat ettikleri hususlara en önemli noktalardan birisi kredi notudur ve diğer bir nokta ise başka bir bankadan kredi kartı varsa bu kredi kartının borcunu ödemiyor yada borcunu zamanında ödemiyorsa başka bir bankadan kredi karti alması zor olacaktır hatta kredi kartı alamaz bile diyebiliriz. Bu Bankalar dışında gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız daha önceden yazmış olduğumuz yazımızı vermiş olduğumuz linkten takip edebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır ve Neler Gereklidir ?

Gelir belgesi olmayanlar için kredi kartı almanın en kolay yollarından birtanesi internet bankacılığından kredi kartına başvurudur. Sebebi ise gelir belgeniz yok böylece internet üzerinden başvuru yaparsanız banka sizden maaş bodrosu istemeyecektir. Siciliniz bozuk değilse ve kara listede değilseniz eğer internet üzerinden yaptığınız kredi karti başvurusuna kesinlikle olumlu yanıt gelir ve kredi kartı sahibi olursunuz. Bu yüzden biz sizlere gelir belgesi olmayanlara kredi kartı başvuru yaparken başvurunuzu internet üzerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Nasıl mi çok kolay hangi bankadan kredi kartı alacağınıza karar vereceksiniz ve sitesine gireceksiniz size lazım olacaklar sadece ;

1. T.C kimlik numarası

2. Güncel kullandığınız cep telefon numarası

Bunların olması kredi kartı başvuru yapmak için yeterli olacaktır. Eğer ki kredi kartı limitini yüksek istiyorsanız 10 bin 15 bin gibi limitler , bu limitler için bankaların şubelerine bizzat gitmeniz gerekecektir. Internetten nasıl başvuru yapabilirim diyorsanız çok kolay zaten devrimiz teknoloji devri bu yüzden bütün bankaların uygulamaları bulunmaktadır ister uygulamayı cep telefonunuza indirip , istesenizde istediğiniz bankanın dev sitesine girerek kimlik bilgilerinizle kolay şekilde çalışmayanlar için kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.Ayrıca ev hanımı olup gelir belgeniz yoksa ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar başlıklı yazımızı ziyaret ediniz.

Sigortasız çalışanlar kredi kartı alabilir mi ?

Eğer bir iş yerinde sigortasız  çalışıyorsanız ve gelirinizi belgeleyemiyorsaniz bile kredi karti alabilirsiniz. Nasıl mi çok kolay öncelikle başvuruda bulunacaksınız banka size öncelikle düşük limitli kredi karti verecektir ve sizin ödemelerinizi takibe alacaktır borçlarınızı zamanında ve eksiksiz ödediğiniz takdirde banka kredi kartı limitinizde artışa gidecektir. Ayrıca bunlardan ayrı bir şekilde sigortasız bi şekilde çalışıyorsanız ve kredi kartı almak istiyorsanız çalıştığınız iş yerinden imzalı bir belge ile bankaya başvuruda bulunabilirsiniz yani ( gelirinizin olduğuna dair ve orada çalıştığınıza dair bir imzalı belgeyle)

Günümüzde geliri olmayarak bankaya borcunu ödeyemeyen veya bankayı dolandırma amacıyla kredi kartı borcunu ödemeyen bir sürü insan var. Bu yüzden sigortasız çalışanlar ve işsizler kredi kartı alırken limitine çok dikkat etmeleri gereklidir. Böylece hem geliri olmayan kişiler hemde gelir belgesi olmayan kişilere kredi veren bankalar açısından oldukça olumlu ve güzel sonuçlanacaktır. Ayrıca gelir belgeniz yok ve kredi alamıyorsanız en kolay şekilde hangi bankadan kredi alabilmeniz için yazmış olduğumuz en kolay kredi veren bankalar yazımızı okuyarak bütün detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri