Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018


Gün geçtikçe bankalardan kredi çekmek zorlaşmaktadır. Neredeyse bütün bankalar konut kredisi, ihtiyaç kredisi , taşıt kredisi başvurularından müşterilerinden gelir belgesi istemektedir. Biz de bu yazımızda sizler için gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri onları araştırarak bütün detaylarıyla açıkladık. Günümüz de neredeyse bankadan başvuru yapmış olduğumuz kredi türlerinden hepsinde gelir belgesi istenmektedir hatta başvuru için gerekli belgeler arasından en önemli olanı gelir belgesidir. Ancak halen daha ülkemizde gelir belgesiz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Hangi banka gelir belgesiz kredi veriyor ? Gelir belgesiz nasıl kredi alabilirim ? ve gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar hangileri gibi sorularınızın yanıtlarını detaylı olarak inceleyip ele aldığımız bu yazımızdan öğrenebileceksiniz.

Nasıl Gelir Belgesiz Kredi Alırım ?

Öncelikle şunu söylemek isterim ki bankalar kredi verecekleri müşterilerde öncelikle baktıkları şey kredi notunun yüksek olması ve gelirin yüksek olmasıdır. Eğer gelir belgeniz yoksa kredi almanız zor olacaktır. Ancak son yıllarda bankalar kredi verirken kredi notunu esas almaktadır. Kredi notunuz yüksekse gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bunun için bankanın sizlerden istemiş olduğu bazı şartlar vardır bunlar ise ;

  • Kefil Göstererek kredi alabilirsiniz ( gelir belgesiz )
  • İpotek göstererek kredi alabilirsiniz ( gelir belgesiz )

Yukarı da belirtmiş olduğumuz şartlar dahilinde bankalardan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. kefil veya ipotek göstererek nasıl kredi alabilirim ? Hangi banka kefil göstererek kredi verir. Kredi notum yüksek ancak gelir belgem yok diyorsanız işte yukarı belirtmiş olduğumuz iki yoldan birini seçerek kredi alabilirsiniz.

Kefil Göstererek Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alırım ?

Kefil göstererek ülkemizde neredeyse bütün bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Ancak bunun için de bankanın kefilden istemiş olduğu bazı şartları vardır. Bunlar ise kefil olacak kişinin kredi notunun çekmek istediğiniz krediye uygun olması ve aylık sabit gelirli veya kamu kuruluşunda çalışan memur olması gereklidir. Gelir belgeniz yoksa ve kredi başvurularınız sürekli olumsuz sonuçlanıyorsa vermiş olduğumuz bu yöntemle kolay bir şekilde kredi kullanabilirsiniz.

İpotek Göstererek Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alırım ?

Gelir belgeniz yok ancak kredi kullanmak istiyorsanız ve kefilde bulamamışsanız bankaya ipotek göstererek kredi alabilirsiniz. Nasıl mı üzerinize kayıtlı her hangi bir taşınmazı ( Ev, iş yeri , tarla, bahçe ,taşıt veya arsa ) ipotek göstererek kolay bir şekilde bankadan kredi alabilirsiniz. Bu şekilde kredi almak müşteri için daha avantajlı olacaktır çünkü kefilsiz ve gelir belgesiz kredi almış olacaktır. Bu şekilde bankaya kredi başvurusunda bulunmanız durumunda olumsuz yanıt olmanız çok düşük bir orandır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ( Başvuru Şartları ve Hesaplama )

Bu başlık altında gelir belgesiz kredi veren bankaları sıralayarak sizlerle paylaşıp bazı bankaların ise ne şartlarda gelir belgesiz kredi verdiklerini yazacağız. Bankaların gelir belgesiz kredi verirken istemiş oldukları belgeleri başvuru şartlarını ve hesaplamasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hangi Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

  • TEB Bankası Gelir Belgesiz Kredi
  • Akbank Gelir Belgesiz Kredi
  • ING Bank Gelir Belgesiz Kredi
  • Odea Bank Gelir Belgesiz Kredi
  • Deniz Bank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Yukarı da vermiş olduğumuz bankalardan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Ancak bu bankaların dışında da gelir belgesiz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bunlarla ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için daha önceden yazmış olduğumuz gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar 2018 yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi alabilmek için öncelikle Akbank direkt müşterisi veya Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkti kullanarak 30 bin TL gelir belgesiz krediye ,kefilsiz koşulsuz başvuru yapabilirsiniz. Başvuru onay durumunda anında hesabınıza 30 bin TL aktarılacaktır. Bir başka başvuru şekli ise Akbank ATM’lerini kullanarak gelir belgesiz ve kefilsiz kredi başvurunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onay durumun da anında 10 bin TL hesabınıza aktarılacaktır. Akbank bu krediler için gelir belgesiz ihtiyaç kredisi adını vermiştir. Akbank gelir belgesiz kredisi için %1.45 faiz oranı ile 48 aya varan vade seçenekleri ile bu krediden yararlanabilirsiniz.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

Yukarıda listede vermiş olduğumuz gibi ING bank’ta gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. ING Bank gelir belgesiz kredi başvurusu için SMS yolu ile veya ING Bank resmi internet sitesi üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. ING Bank gelir belgesizi krediler için 50 bin TL üst limit olarak belirlemiştir. Yani 50 bin TL üzerinde ki kredileriniz için banka sizde gelir belgesi isteyecektir. Gelir belgesiz kredi faiz oranları ve vade süreleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ING Bank’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Banka kredi verdiği kişilere hayat sigortası yapmayı zorunlu kılmaktdır. Ayrıca Gelir belgesiz kredileriniz için kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

BANKA ADIFAİZ ORANIKREDİ ÜST LİMİT
TEB Bankası%1,75 – %2,20 arasında30 Bin TL
Akbank%1,3920 Bin TL
ING Bank%1,6950 Bin TL
Odeabank1,39’dan başlıyor10 Bin TL
Deniz Bank%2,13 – %2,24 arasında55 bin TL

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri