Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2018


Yastık altı altınlarını ve birikmiş nakit paralarını hangi bankaya yatırayım ?hangi bankanın faiz oranları güzel diye düşünen kullanıcılarımız için yapmış olduğumuz hoşgeldin faizi veren bankalar başlıklı yazımızı dikkatlice ve sonuna kadar okumalarını tavsiye ediyoruz. Paramı yüksek faiz veren mevduat hesabına yatıracağım diye bir sürü banka gezip veya bir sürü internet sitesini gezmeye gerek kalmadan bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bankaların e mevduat , klasik mevduat , vadeli mevduat hesaplarını seçerken daha yüksek faiz oranlı hesaplara para yaptırmanız en doğru olanıdır. Işte bu yüzden takip etmeniz gereken en önemli zaman bankaların dönemsel olarak yaptıkları hoşgeldin faizi kampanyalarından yararlanmak en mantıklı olanıdır. Hoşgeldin faizi veren bankalar gibi birde sizler için ele aldığımız en yüksek faiz veren banka 2018 başlıklı yazımızda mevcuttur bu yazımızda da hoşgeldin faizi gibi paranızı yüksek faiz ile hangi bankaya yatırmanız konusunda önemli bilgiler verdik. Şimdi birlikte hoşgeldin faizi veren bankaları birlikte başlıklar halinde inceleyelim.

1. Garanti Bankası Hoş geldin Faizi Kampanyası ve Faiz Oranları 

Garanti bankası e vadeli hesabına paranızı yatırarak yüksek  faiz oranı ile paranızı değerlendirebilirsiniz. Garanti bankası hoşgeldin faizi olarak 75 bin TL ve üzerinde ki nakit paranız için %12 hoşgeldin faizi uygulamaktadır. Ancak 75 bin TL’nin altındaki nakit paralarınız için garanti bankasının belirlemiş olduğu faiz oranı %11’dir. Garanti bankasının sunmuş olduğu bu faiz oranı ülkemizde hizmet veren bankalar arasında en iyi olanlardandır. Bizde siz değerli kullanıcılarımıza bu kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca garanti bankası ile ilgili olarak başka bir yazımızda da garanti bankası konut kredisi faiz oranlarından bahsettik dilerseniz yazımızı okuyabilir konut kredileri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2. INGBank Turuncu Hesap Hoş geldin Faizi 

INGBank hoşgeldin faizi kapsamında müşterilerine çok güzel avantajlar sunmaktadır. Bu avantajları sizleri hemen açıklayalım INGBank turuncu hesap kampanyası kapsamında 20 bin TL üzerinde ki paralarınız için 60 gün süre ile %13.50 faiz oranı ile nakit paralarınızı almaktadır. Ayrıca bu kampanya dahilinde acil para gerektiği zaman paranızı hemen alabilirsiniz ve vade bozulması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Bu kampanyadan 1 yıl süre ile yararlanabilirsiniz.

3. Odeabank Hoş geldin Faizi Kampanyası 

Hoşgeldin faizi vererek nakit paranızı değerlendirme fırsatı veren bankalar arasında olan Odeabank oksijen hesap olarak başlatmış olduğu hoşgeldin faizi ile paralarınıza değer katıyor. Odeabank hoşgeldin hesabı faiz oranları ise şu şekildedir %13 faiz oranı ile yukarı bahsetmiş olduğum bankalara göre daha avantajlı faiz oranı sunmaktadır. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için 2000 bin TL getirisi olan bir hesabınızın olması gerekiyor. Böyle bir hesabınız varsa ve paranızı Odea Bank hoşgeldin kampanyası dahilinde bir hesap açarak yatırırsanız %14.5 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için açtığınız Odeabank oksijen hesabı sayesinde aylık 2 adet sinema bileti kazanacaksınız.

4. Akbank Hoş geldin Faizi Kampanyası 

Akbank hoşgeldin faizi kapsamında akbank’ın başlatmış olduğunu Akbank tanışma kredisi karşımıza çıkıyor bu kampanya dahilinde akbank tanışma faizi olarak belirlediği faiz oranı %13.5 olarak görüyoruz. Akbank tanışma faizi 30 gün boyunca geçerli ve 20 bin TL ile başlayabilirsiniz ve ist limit olarak 250 bin TL olarak bilinmektedir daha detaylı bilgi için akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca Akbank hoşgeldin faizi hesabınızda ki parayı dilediğiniz zaman alabilir istediğiniz zaman ise paranıza ekleme yapabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri