İşçilere Kredi Veren Bankalar 2018


İşçilere kredi veren bankalar yazımızda ihtiyaç kredisi kredi kartı almakta zorlanan işçilerimiz için detaylı bir araştırma yaparak işçilerimiz için kredi veren bankaları başlıklar halinde yazdık yazımızın tamımını okuyarak kafanızda soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi sosyal yaşamımızın her yerinde karşımıza çıkıyor nasıl mı aniden gelişen bir maddi sıkıntıda borç alacak bir yer bulamıyoruz ve bankalara başvuru yapmak zorunda kalıyoruz ancak ben sigortasız çalışıyorum yada ben daha yeni işe girdim sigortam yeni başladı bana kredi vermez demeyin çünkü bankalar artık sigortasız çalışana  kredi veriyor. Tabi ki bankaların bu krediyi vermek için bazı şartları ve koşulları olacaktır.  Bu şartları yazımızın devamın da maddeler halinde açıklayacağız.

İşe Yeni Girdim Kredi Çekebilir Miyim ? 

Aslında biz uygunkrediniz.com olarak en çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesidir diyemem şimdi bu konuyla ilgili açıklamak isteğim bir şeyler var hem aklın da soru işareti olanlar içinde bir cevap olacağını düşünüyorum. Şimdi örnek açıklayacak olursak daha kolay ve anlaşılır olacağını düşünüyorum diyelim ki siz yeni bir işe girdiniz ve hemen kredi çekmek istediniz aslında bu pek akıllıca bir fikir değil çünkü  bankalar kredi talebinizi olumsuz karşılayabilirler tabi ki kesin olarak olumsuz olacaktır diye bir  şey demiyorum ama yeni bir işe girip üstünden 3 ay gibi bir süre geçtikten sonra giderseniz olumlu cevap alma oranınız da yüksek olacaktır. ayrıca yeni bir işçi iseniz gelir belgesi ile giderek başvuru yaparsanız kredi çıkma olasılığı oldukça fazladır hatta ben kredi alırsınız diyorum. Şunu da unutmadan söylemek istiyorum sadece çalışanlar mı kredi alabilir ? hayır kesinlikle çalışmadan da kredi alabilirsiniz ama bir kaç koşulu yerine getirdiğiniz sürece alabilirsiniz aslında bu konuyu en güzel özetleyen cümle şu olur diye düşünüyorum bankalardan herkes kredi alabilir tek şart kredi notunuzun yüksek olmasıdır. diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir : Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

İşçilere Kredi Veren Bankalara Nasıl Başvuru Yapılır ?

Sigortam yok ama çalışıyorum nasıl kredi alabilirim ? Nereden nasıl başvuru yapabilirim ? Hangi banka işçilere kredi veriyor ? bu soruların cevabını şimdi bu yazımızda açıklayacağız. Daha önceden kredi çektiyseniz ve taksitlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde ödediyseniz sigortasız olsanız bile kredi kullanabilirsiniz. Çünkü bu şekilde kredi notunuzun yüksek olacağından dolayı banka sizin çalışıp çalışmadığınıza sigortalı olup olmadığına bakmayıp kredi notunuza bakacaktır. nasıl başvuru yaparsınız ? üzerinize kayıtlı bulunun her hangi bir taşınmaz malı veya arabayı evi tarlayı gibi mülklerinizi varsa bunları tapularını ipotek ettirip bu şekilde kredi çekebilirsiniz. ayrıca İşçilere kredi veren bankalar hangileri sorusuna ise şöyle cevap vereyim aslında bütün bankaların işçiler için düzenlemiş olduğu sigortalı işçiye kredi kampanyaları bulunmaktadır. istediğiniz bankanın müşteri hizmetlerini arayarak veya şubelerine giderek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşçilere kredi veren bankalar faiz oranları ve başvuru şartları

Bu konu ile ilgili genel bir bilgi verecek olursak bankalar maksimum 55 bin TL kredi veriyor ve en falza 48 ay vade seçeneği bulunuyor. kredi tahsis ücreti çekeceğiniz kredi miktarının 0.5  kadar bir masraf kesilmektedir. Konu ile ilgili olarak en uygun faiz oranı %1.66 ile garanti bankası sağlamaktadır. Başvura şartları ise müşterisi olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerinden veya başka bir bankadan çekmek istiyorsanız SMS yolu ile veya bankaların şubelerini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler ise şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi
  • Çalışıyorsanız Gelir belgesi
  • Son 3 ay içerisindeki ödemiş olduğunuz faturaların suretleri
  • Çalışmayanlar için ipotek gösterecekleri tapu belgeleri

Ayrıca şunu da tavsiye etmeyerek söylemek istiyorum senetle paran veren kurumlardan veya faktoring şirketlerinden senetle kredi alabilirsiniz bu konu ile ilgili yazmış olduğumuz senetle para veren yerler yazımızı okuyup detaylarını öğrenebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri