Kamu çalışanlarına düşük faizli kredi


Kamu çalışanlarına düşük faizli kredi adlı başlıkta öncelikle sizlere bir hatırlatmada bulunmak isterim. Kamuda çalışan memur veya işçilere bankalar faizsiz kredi vermezler bu bankalara devlet bankaları da dahil olmak suretiyle sadece kamuda çalışanlara daha avantajlı kredi imkanı sunmak için kampanyalar yaparak kamu çalışanlarına düşük faizli kredi verirler. Işte bu düşük faizli kredileri biz sizler için inceleyip araştırdık ve bir başlık altında toplayıp sizler için sitemizde yayımladık.

Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar (2018)

Öncelikle şunu söylemek isterim ki kamu çalışanları için aslında en uygun krediyi verecek olan banka maaşınızı aldığınız banka size en uygun krediyi verebilmek için daha avantajlı bir kampana hazırlayacaktır.

Şimdi gelelim memurler için hazırlanmış diğer bankaların kampanyalarına ve bankalara

1. Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Bireysel İhtiyaç Kredisi

Memurlar için düzenlenen bu kredi şeklinde 50000 TL üst limitli ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile halk bankası şubelerinden alabilirsiniz. Bu kampanyada kapsamında kredi tahsis ücreti ödemeden kredinizi almak istediğiniz takdirde kredi oranınız %1.19 üzerinden işlem görülecektir , eğer kredi tahsis ücretini öderseniz almış olduğunuz memurlara bireysel ihtiyaç kredisi %1.13 üzerinden hesaplanacaktır.

2. INGBank Memurlara Özel İhtiyaç Kredi Kampanyası

INGBank’da ise memurlar için neredeyse en uygun kampanya sunulmaktadır. Dosya masrafı olmadan 60 ay vadeli bir şekilde 100 Bin TL  kredi imkanı sunuyor. Başvuruları için sadece nüfus cüzdanınızla birlikte banka şubelerine gidip memurlar için bireysel ihtiyaç kredi veren kampanyadan yararlanabilirsiniz. Memurlara Özel olan bu kampanyada ki 100 Bin TL üst limitli krediyi % 1.09 gibi düşük bir faiz oranı ile 60 ay vadeli bir şekilde alabilirsiniz.

3. Akbank Kamu Çalışanlarına Bireysel Kredi

Akbank’da ise diğer bankaların dışında şöyle bir uygulama var gelir belgesiz kredi çekebiliyorsunuz. 70 Bin TL’ye kadar kredi alabileceğiniz Akbank’da ise 50 Bin TL ‘nin altındaki krediler için gelir belgesi istenmemektedir üstelik taksitlere 3 ay öteli başlayabildiniz. 36 ay vadeli alabileceğiniz bu krediyi bütün vade seçeneklerinde %1.25 oranla alabilirsiniz. kamu çalışanlarına bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için hiç zaman kaybetmeden Akbank şubelerine gidiniz.

4. Denizbank Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi

Deniz Bank’da ise bu yıl düzenlenmiş kamu çalışanları ile ilgili en uygun kampanya kamu çalışanlarına düşük faizli ihtiyaç kredisi olan bu kredidir. En fazla 60 Bin TL kredi cekebileceginiz bu krediyi 48 ay vade ile alabilirsiniz. Faiz Oranları vade süresine göre değişkenlik gösterir. Örneğin; 15 vade seçeneğine %1.59 Faiz oranı eklenirken , 48 ay vade seçeneği için %1.68 gibi bir oran eklemesi olur. Bu kredi için kredi tahsis ücreti yokmu derseniz var tabi onuda şöyle açıklayalım aldığınız kredi tutarının binde 5 kadar kredi tahsis ücreti ödemektesiniz. Başvurular için Deniz Bank şubelerine nüfus cüzdanı veya kamu kimlik kartları ile gelebilirsiniz.

5. Şekerbank Kamu Çalışanları İçin Kredi

Sekerbank’da ise kamu çalışanları için yapılan kamu çalışanlarına düşük faizli ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli bir şekilde %1.55 faiz oranı ile alabilirsiniz kredi üst limit 50 Bin TL olan bu kampanyada kredi tahsis ücreti ise 250 Türk Lirasıdır.

Kamu Çalışanlarına düşük faizli kredi başlıklı bu yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu başlıkta sizlere en uygun olanlarını sıraladık ve kamu çalışanları için düşük faiz oranlı bireysel ihtiyaç kredisi veren bankaları sizler için yazdık umarım bu yazımız sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Yazının başında da belirtmiş olduğum gibi hiç bir banka veya bankalar gibi çalışan kurumlar kamu çalışanına veya bir başkasına faizsiz kredi vermez. Çünkü bankalar verdikleri paranın karşılığında kâr etmeden para vermez hatta verdikleri paraları garanti alabilmek için ipotek isterler. Ipotek ile faizsiz kredi veren bankaları görmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri