Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar 2018


Kırmızı Kalem yiyene kredi veren bankalar yazımızda sizlere hangi banka kırmızı kalem yiyene, kara listede olana ve kredi notu düşük olanlara kredi verir onları tek tek açıklayacağız. Öncelikle şunu söylemek isterim ki kredi notu düşük olması ile kırmızı kalem yiyen aynı şey değildir çünkü kredi notunuzun düşük olması ödemelerinizle alakalı bir durumdur. Ancak kırmızı kalem yiyen veya kara listeye alınan kişiler daha önceden bankalara ( kredi borcunuz veya kredi kartı borcunu ) ödememiş kişilerdir bu kişiler hakkında yasal işlem yapılarak icralık olma durumları vardır. İcralık olma durumlarında isimleri kara listeye veya kırmızı kalem yiyen kişiler arasına girer.

Kırmızı Kalem Yedim Nasıl Kredi Alabilirim ?

Başlıktan da anladığımız gibi kırmızı kalem yemişsiniz ve kredi çekmek istiyorsunuz. Kırmızı kalem yedim kredi nasıl çekebilirim ? Diye araştırma yapıyorsanız şunu söyleyebilirim ki çok düşük bir şansınız var çünkü bankalar kırmızı kalem yiyen ve hakkında yasal takibe düşmüş kişiler çok zor kredi alabilir hatta kredi alamaz. Ancak Kırmızı kalem yiyene kredi veren bankalar yok mu ? Takibi ki vardır. Ancak bazı şartları sağladığınız takdirde kredi alabilirsiniz. Bu şartlar ise kırmızı kalem yeme sebebinizi mantıklı dayanaklara oturtmak veya iyi bir kefil karşılığında kredi alabilirsiniz. Bunların dışında diğer bir seçenek ise üzerinize kayıtlı her hangi bir ev, tarla vs. taşınmaz bir malınız varsa kredi çekmek istediğiniz bankaya tapularıyla birlikte giderek ipotek ettirmek olacaktır. Bu şekilde de kredi çekebilirsiniz. Bu şekilde kredi almak isteyenler için daha önceden yazmış olduğumuz sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Peki kırmızı kalem yedim nasıl kara listeden çıkabilirim diyorsanız borcunuzu her hangi bir bankaya veya devlet kuruluşuna olan borcunuzu bitirdikten sonra üzerinden 5 yıl geçmesi gerekiyor. Ancak bazı bankalar için bu sürenin 2 yıl olması bile yeterli olacaktır.

Kırmızı Kalem Yedim Nasıl Düzeltebilirim ?

Kırmızı kalem yediniz ve kredi kredi kullanamıyorsunuz nasıl düzeltebilirsiniz. Hemen bununla ilgili olarak yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu elde etmiş olduğumuz bilgileri maddeler halinde sizinle paylaşalım. Maddelere geçmeden öncelikle şunu söylemek istiyorum kırmızı kalem yedim nasıl düzeltebilirim ? soruna cevap arıyorsanız öncelik neden kırmızı kalem yediğinizi araştırıp bulmanız gereklidir. Genellik bankalara olan borcunuzdan veya her hangi bir devlet kuruluşuna olan borcunuzdan dolayı kırmızı kalem yemişsinizdir. Nasıl Düzeltebilirim ;

  • Sahip olduğunuz geliri her hangi bir banka üzerinden vadesiz hesap açarak elde ediniz.
  • Her hangi bir bankaya veya kuruluşa olan borcunuzu temizleyin.
  • EFT, havale gibi işlemler yaparak hesabınızı aktif kullanın.
  • Üzerinize kayıtlı faturalara otomatik ödeme talimatı verin.
  • Düşük limitli kredi kartı alarak ödeme tarihini geçirmeden ödemelerinizi yapın.

Yukarı da vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda devamlı ve sürekli olarak hareket ederseniz isminize çekilmiş olan kırmızı kalemden kurtulmuş olacaksınız. Kırmızı kalem durumundan kurtulduktan sonra tekrardan bir kırmızı kalem yememek için yazmış olduğumuz , hangi durumlarda banka hesaba bloke koyar yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri