QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları 2018


Sizler için her zaman en uygun konut kredisi veren bankaları araştırıp sunmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere QNB Finans bank konut kredisi faiz oranlarını araştırıp kampanyalarından vade sürelerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Eski isminle Finans bank olan QNB Finans bank şimdilerde dünyanın en iyi Finans şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Önce ki zamanlarda da müşterikerine uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunan QNB Finans bank şimdilerde müşterilerine konut kredisini uygun faiz oranları ile vermeye devam ediyor. Banka 2018 yılında konut kredisi faiz oranlarını daha aşağıya çekerek bu sene en düşük faiz oranı ile konut kredisi veriyor.  Ayrıca QNB Finans bank konut kredisi yanı sıra sizlere ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi imkanları da sunmaktadır bu krediler de aynı konut kredisinden olduğu gibi diğer bankalara oranla daha düşük faiz oranı uygulanmaktadır.

QNB Finans Bank Konut Kredisi Nasıl Alınır ?

QNB Finans bank konut kredisine dilediğiniz yerden başvuru yapabilirsiniz çünkü Finans bank mobili çok aktif kullanan bir finans şirketidir. Dilediğiniz gibi SMS yolu ile veya internet bankacılığı yada QNB Finans bank müşteri hizmetlerini arayarak konut kredisine başvuru yapabilir faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. başvuru yaptıktan sonra onay durumu en geç 3 gün içerisinde size bilgi mesajı gelecektir tabi bu arada siz alacağınız eve karar vermeniz lazım çünkü krediniz onaylandıktan sonra işlemler çok hızlı bir şekilde ilerleyecektir. bilmeniz gereken ayrı bir noktada şudur QNB Finans bank alacağınız evin tutarı tam olarak karşılamamaktadır. yani evin tamamına kredi verilmiyor.  Bu bankanın avantajları nelerdir ? Faiz oranları ve vade sürelerini öğrenmek için yazının devamını okumanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca konut kredileri il ilgili olarak yazmış olduğumuz en uygun konut kredisi veren bankalar başlıklı yazımızı okumalısınız.

QNB Finans Bank Konut Kredisi Avantajları Nelerdir  ?

QNB Finans bankın konut kredisi adı altında düzenlemiş olduğu kampanyanın adı Standart konut kredisi kampanyasıdır. Amaç olarak herkesi düşün faiz oranlı konut kredisi ile ev sahibi yapmak kiracıyı kira sıkıntısından kurtarıp kendi evinde oturmasına yardımcı olmaktır. Eğer siz değerli kullanıcılarımız da ev sahibi olmak istiyorsanız ver uygun faiz oranlı konut kredisi arıyorsanız sizlere en yakın QNB Finans bank şubesine gitmeyi öneriyoruz. QNB finans bank konut kredisi kampanyası ile nakit sıkıntısı çeken veya birikimi olmayan para kazanıp ama birikim yapamayanlar için uygun faiz oranlı konut kredisi vererek ev sahibi yapıyor sizde bu fırsatı kaçırmayın en uygun konut kredisi veren bankadan kredinizi alarak ev sahibi olun. ayrıca En uzun vadeli konut kredisi veren bankalar başlıklı yazımızı okuyarak diğer bankaların faiz oranlarına da göz atabilirsiniz.

QNB Finans Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Ve Gerekli Belgeler

QNB Finans bank konut kredisi faiz oranı %1.09 ile müşterilerine en uygun faiz oranını sunmaktadır.  Bu oran vade süresine ve alacağınız kredi miktarına göre doğru orantılı bir şekilde düşmektedir veya yükselmektedir. QNB Finans bank konut kredisi vade süresi olarak 120 ay olarak belirlenmiştir en yüksek 10 yıl yani 120 ay konut kredisi alabilirsiniz daha düşük vade süresi ile de ev sahibi olma imkanınız vardır tabi ki , Bunların dışında sizlere QNB Finans bank konut kredisi için gerekli belgeleri verebiliriz bu belgeler aşağıda maddeler halinde verildiği gibidir.

  • QNB Finans bank Konut kredisi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı ( Ehliyet veya pasaport olabilir )
  • Gelir Belgesi
  • Almak istediğiniz Evin Tapusu ve fotokopisi
  • Ayrıca gittiğiniz şubenin istemiş olduğu bazı belgeler( şubeye göre değişir )

QNB Finans Bank Örnek Ödeme Planı

Kredi Tutarı(TL)Kredi Vadesi(Ay)Aylık Faiz OranıAylık Taksit Tutarı(TL)Toplam Geri Ödeme (TL)
 200.000 601.09 4.559 275.193
 200.000 1201.13 3.053 367.980 

 

Ayrıca konu ile ilgili olarak daha önceden yazmış olduğumuz Ziraat bankası konut kredisi faiz oranlı yazımızı okuyarak ziraat bankası faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri