Senetle Kredi Veren Yerler Ankara [ Kuyumcular , Faktoring Şirketleri ]


Bilindiği üzere ülkemizde büyük şehirlerde hayat oldukça pahalı ve yaşam standartları yüksek bu yüzden insanlar geçim sıkıntısı çekmektedir. Bu gibi durumlarda bazı durumlardan dolayı bankadan kredi alamayan vatandaşlarımız senetle kredi, senetle borç para veren yerleri tercih etmektedirler. Bu yüzdende senetle para veren yerler büyük şehirlerde daha çok rağbet görmektedir. Bu yazımızda sizlere Ankara da senetle para veren yerleri açıklayacağız.

Senetle Para Veren Yerler Ankara

Senetle Para Veren Yerler Ankara

Ankara da senetle para veren yerler nerededir. Hangi şartlarda senetle kredi alabilirim bu gibi sorularınızın cevaplarını bu başlık altında bulabilirsiniz. Ancak yazımıza başlamadan önce siz değerli kullanıcılarımıza senetle para alırken dikkat etmeleri gereken hususlardan bahsetmek istiyorum. Büyük şehirlerde bankalardan kredi alamayarak senetle para arayışına geçen vatandaşlarımız öncelikle senetle para alırken aldıkları yerleri araştırmalarını öneririz. Çünkü; senetle para veren yerler ülkemizde genel olarak illegal yollarla yapılmaktadır. Yani bu iş genel olarak tefecilerin elindedir. Bu yüzden sizleri buralardan borç para almayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Senetle para veren yerler, firmalar,kuyumcular, faktoring şirketleri bu işi legal olarak yapmaktadır. En son çare olarak buralardan senetle para alabilirsiniz. Ancak Ankara da senetle para veren yerler bu durumlarda kredi verecekleri kişilerden bazı koşulları sağlamalarını isteyeceklerdir. Bu şartlar ise şu şekildedir,

 • Üzerinize kayıtlı taşınmaz mal varlığı ve tapusu : Ankara da ve diğer illerde senetle borç para veren yerler üstünüze kayıtlı tapu şartı istemektedir.
 • Kefil : Senetle para almak için bir diğer şart ise senetle para veren firmalara kefil göstermenizdir.

Yukarı da vermiş olduğum 2 şartı sağladığınız takdirde Ankara da senetle borç para kredi veren yerlerden para alabilirsiniz. Bir diğer yazımızda da İstanbulda senetle para veren yerler hakkında bahsettik İstanbul daki kullanıcılarımız bu yazımızı takip ederek senetle para veren yerler hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Ankara da Senetle Para Veren Yerler

 1. Çukurambar-Çankaya-Ankara
 2. Çankaya-Ankara
 3. Altındağ-Ankara
 4. Ostim-Ankara

Yukarıda vermiş olduğumuz 4 adresten Ankara da senetle para başvurusu yapabilirsiniz. Ostim-Ankara adresinde yaşar ve tuna faktoring olmak üzeri 2 firmadan senetle para alabilirsiniz telefon numaraları ise sırası ile 444 77 77 , 444 37 76 Bu şekildedir. Çukurambar da bulunan firmalar ise Lider ve Bayramoğlu faktoring şirketleridir. Bu firmalardan da senetle para alabilirsiniz. Altındağ ada bulunan firma ise Tam faktorig şirketidir. Buradan da aynı şekilde senetle para başvurusu yapabilirsiniz. Çankaya da ise Analiz faktoring şirketi bulunmaktadır. Buradan da senetle kredi alabilirsiniz.  Ancak bu faktoring firmaları müşterilerine senetle para verirken bazı şartlar istemektedirler. Bunlar ise aşağıda ki maddelerde sırasıyla verilmiştir.

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Kefil göstermek
 • İsminize kayıtlı arsa,ev,bahçe tapusu

Bu şartları sağladığınız takdirde Ankara da senetle para veren yerlerden senetle kredi alabilirsiniz. Senetle kredi veren yerler genel olarak 3 başlık altında toplanmaktadır. Bunlar

 1. Senetle para veren kuyumcular ,firmalar
 2. Senetle para veren tefeciler
 3. BDDK ile anlaşmalı şirketler

Biz uygun krediniz ailesi olarak 2. Numaralı seçeneği kullanıcılarımıza tavsiye etmiyoruz. Ancak bunların arasında en güvenilir olanı BDDK ile anlaşmalı olarak senetle borç para yerler tercihiniz arasında bulunsun. Bunun dışında bu şirketlerden senetle araba da alabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri