Senetle Para Veren Yerler 2018( Kuyucular ve Faktoringler )


Siciliniz bozuk ve kara listedeniz bankalar kredi ve kredi kartı vermiyor ise dert etmeyin. Günümüz de bir çok insan para sıkıntısı çekiyor. Şimdi size İstanbulda elden senetle para bulma yöntemlerini açıklayacaz. Kredi notu düşük ve bankalarla hiç bir bağlantısı olmayan biri için bankalardan kredi alması neredeyse imkansız ama paraya acil ihtiyacı varsa dert etmeyin. Küçük ve orta boylu işletmeler,  esnaflar  , tüccarlar  ve para sıkıntısı çekenler için yapmış olduğumuz bu araştırma istanbulda elden senetle para veren yerleri araştırdık. Şöyle  ki bu yerler elden senetle parayı veriyor ve aynı bankalar gibi belli bir faiz oranı ile taksitler halinda aralarını geri alabiliyorlar ancak bu faiz oranları bankalara oranla daha yüksektir. Bu gibi kurumlardan para alırken bankalara nazaran taksit günlerinize çok dikkat etmelisiniz aksi takdirde dahada sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz. Peki bu firmalar istanbulda nerede hemen bi başlık altında açıklayalım.

Senetle Para Veren Yerler ve Bulunduğu İller

İstanbulda senetle para veren yerler avrupa yakası ve anadolu yakasında da bulunur. Öncelikle şunu  da söylemek istiyorum ki senetle para veren yerler hakkında derin araştırmalar yapmanız  bizlerin nacizane sizler için fikirleri şudur ki önce bankalardan ve kurumsal firmalardan kredi veya kredi kartı almayı denemelisiniz. Ama paraya acil ihtiyacım var ve banka bana kredi vermiyor tek çarem bu diyorsanız mecburen senetle para veren yereler başvuru yapmak zorunda kalacaksınız. Bu yerler istanbulda kadıköy, beşiktaş, bağcılar, ümraniye, fatih , esenler gibi ilçelerinde vardır. Bu semtlerde para sıkıntısı çekenler senetle para veren yerleri bulabilirler.

Istanbul gün geçtikçe büyüyor ve çekilmez hale gelirken esnafınalar ve memurlar için çekilmez bir hal alıyor ve bankalarlada bir sıkıntınız varsa kredi alamıyorsanız senetle para veren yerleri tercih etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu bağlamda sizlere para finansmanı sağlayacak danışmanlık şirketleri vardır. BDDK ile anlaşmalı faktoring şirketlerini sıralayacak olursak şu şekilde sizler için sıralayabiliriz.

BDDK’ya Bağlı İstanbul’da Faktoring şirketleri adresleri ve telefon numaraları

BDDK’ya bağlı faktoring şirketlerinin adrelerini ve telefon numaralarını öğrenmek için Tıklayınız. Bu linki tıklayarak senetle para veren yerler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Istanbulda faliyet gösteren bu faktoring firmaları ayrıca danışmanlık hizmeti de vermektedirler. Şirketler ve bireysel müşteriler için kredi imkanı sağlayan bu firmalardan destek alarak borç para bulmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu firmalar izmir, Ankara , Bursa , Adana gibi şehirlerimizde de mevcuttur. Senetle para veren yerler Ankara başlıklı yazımızı da okuyarak Ankara daki firmalar ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorumlar
 1. yazan Faruk

  Temmuz 1st, 2018 at 20:17 (#)

  Bende bu yaziyi okuduktan sonra senetle kredi aldım admine çok tsk ederim ancak senetle para veren yerleri tavsiye etmiyorum.

 2. yazan Tamara gökhan

  Temmuz 5th, 2018 at 07:59 (#)

  Yorumlari okudum da herkes senetle para veren yerler var mi diye soruyor bende inanmiyordum bu yazıyı okuduktan sonra siteden adresini bulup aradım ve gdip ihtiyaci karşıladım ancak yazıda da bahsedildiği gibi faiz oranları çok fazla dikkat edilmesi gerekiyor

 3. yazan Ceyda turk

  Temmuz 7th, 2018 at 13:25 (#)

  Bu yazı gerçekten doğru mu ? Senetle Para Veren Yerler var mı varsa nerde bunlar :))

 4. yazan ahmet

  Temmuz 12th, 2018 at 17:28 (#)

  Krediye ihtiyacım var site üzerinden mi başvuru yapıyoruz yada senetle para veren yerlerin istanbulda ki subelerinin adresleri sizde var mi bilgi verirseniz sevinirim tsk ederim

 5. yazan Meral Havva

  Temmuz 23rd, 2018 at 10:26 (#)

  Banka tarafından kara listeye alındığım için ihtiyaclarim için kredi alamıyordum senetle para veren yerler yazınızı okuduktan sonra gerçekten ihtiyaçlarımi giderecek kadar kredi alabildim yazınızda da bahsettiğiniz gibi kredi faiz oranları bankalara göre yuksek

 6. yazan Ahmet

  Temmuz 25th, 2018 at 09:04 (#)

  Bankadan kredi alamıyorum yazınızı okudum çok faydalı bilgiler aldım ancak aklıma takılan bi soru var senetle para veren yerler nerde var istanbul da bulabilir miyim adresini nerden alabilirim yardımcı olabilir misiniz.

 7. yazan Senetle Para

  Temmuz 28th, 2018 at 06:48 (#)

  Çok öncesinde yazinizi okumuştum istanbulda senetle para veren yerler varmış gerçekten çok yardımcı oldu yazınız çok teşekkürler. Ama faiz oranları biraz fazla bilmeyen arkadaşlara bunu söylemek istiyorum iyi günler..

 8. yazan atmaca

  Eylül 28th, 2018 at 17:38 (#)

  iyi geceler istanbulda senetle para veren yerler neresi acaba bu konuyu detaylı paylaşır mısınız.

 9. yazan serpil

  Kasım 5th, 2018 at 22:05 (#)

  merhaba ben senetle kredi istiyorum bilgi alabilirmiyim lütfen acil ihtiyacim var dönüş yaparsaniz acil lütfen acil ihtiyacim var

Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri