Odeabank İhtiyaç Kredisi Nakit Hazır Kampanyası Faiz Oranları


Odeabank ihtiyaç kredisi için Odeabank’ta Nakit Hazır sloganı ile müşterilerine uygun faiz oranları ve vade süreleri ile ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Kredi başvuruları için Odeabank mobil bankacılıktan, Odeabank internet sitesinden veya Odeabank şubelerinden kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz. Yazımız içerisinden Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları, hesaplaması,başvuru ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgiler alabileceksiniz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank İhtiyaç Kredisi 2018 Faiz Oranları

Son zamanlarda Doların ve Euronun yükselmesi ile birlikte alış gücünün de azalmasına bağlı olarak faiz oranlarında ciddi oranda yükseliş gerçekleşti buna rağmen ihtiyaç kredilerinde yine uygun faiz oranını korumaya çalışan Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranı %3,45‘tir. Örnek vererek anlatacak olursak 10 bin TL ihtiyaç kredisi için %3,45 faiz oranı ile 36 ay vadeli şekilde almış olduğunuz ihtiyaç kredisi için aylık 539 TL taksit, 53 TL kredi tahsis ücreti ödemiş olursunuz. Bu şekilde almış olduğunuz 10 bin TL ihtiyaç kredisi için toplamda 19,404 TL para ödemiş olursunuz. Bu durumda bizim sizler için tavsiyemiz kredi almamaya özen göstermeniz. Ancak kredi almaktan başka çareniz yoksa vade süresini düşürerek faiz oranını daha aşağılara çekebilirsiniz. Böylelikle daha az faiz ödeyerek hem ihtiyaçlarınız karşılamış olursunuz hemde kar elde etmiş olursunuz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi 2018 Hesaplama

Odeabank ihtiyaç kredisi hesaplaması için sitemiz de bulunan hesaplama aracını kullanarak ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra güncel faiz oranları ile hesaplama yapmak için Odeabank resim internet sitesinden yada Odeabank şubelerine giderek ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplaması için yapmanız gerekenler öncelikle hesaplama aracına almak istediğiniz kredi tutarını, vade süresini ve yukarıda vermiş olduğumuz faiz oranını girerek hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama işlemi sırasında sitemizde bulunan hesaplama aracı bankanın sizden almış olduğu kredi tahsis ücretini hesaplamaya yansıtmaz. Onun için sizin için en doğru hesaplama şekli Odeabank şubesine giderek hesaplama işleminizi size özel müşteri danışmanınızla birlikte yapmak olacaktır.

2018 Yılı Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler

İhtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilmek için Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak kimliğinizi faks yoluyla gönderebilir ve işlemlerinizi daha da hızlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kimlik belgesi, Gelir belgesi ve son 3 aya ait fatura belgelerinizi götürerek bizzat kendinizde şubeden başvuruda bulunabilirsiniz. Yazımız içerisinde de belirmiş olduğumuz gibi Odeabank ihtiyaç kredisi gerekli belgeler şu şekildedir.

  • Kimlik belgesi
  • Gelir Belgesi
  • Son 3 döneme ait fatura detayları

Yukarıda vermiş olduğumuz belgeleri hazırlayarak Odeabank İhtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında olarak daha önceden sizler için ele aldığımız ihtiyaç kredisi veren bankalar başlıklı yazımızı takip ederek halkbank,vakıfbank,Akbank gibi bankaların da ihtiyaç kredisi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri