Odeabank Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama 2018 [ Oksijen Hesap ]


Odeabank vadeli mevduat hesabı olan Oksijen hesapta şimdi mevduat faiz oranı 500 bin TL’ye %26, 100 bin Dolara kadar olan nakit yatırımınız için ise %6,25’tir. Odeabank oksijen hesap yüksek mevduat faiz oranlarından faydalanmak için Odeabank şubelerine bekleniyorsunuz. 

Odeabank Vadeli Mevduat Hesabı

Odeabank oksijen hesaba göre hesabınızda ki paranın belirlediğiniz miktarını kullanabilir, Kalan nakit paranızın TL cinsinden %26 Dolar cinsinden ise %6,25 faiz oranı ile katlanacaktır. Oksijen hesapta ki paranızdan acil nakit ihtiyacı duyduğunuz anda belirlemiş olduğunuz paranızı 7 gün 24 saat boyunca hesabınızdan çekebilir yada online olarak ödeme, eft gibi işlem yapabilirsiniz. Oksijen hesabınızda ki para ile sürekli olarak paranıza değer kazandırabilirsiniz.

Odeabank Vadeli Mevduat ve E-Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Odeabank vadeli mevduat hesapları arasında en avantajlı olanı e-vadeli hesaptır. Odeabank vadeli mevduat hesabı ve e-vadeli mevduat hesabı arasında ki fark ise faiz oranları ile farklılık gösterir örnek verecek olursak 50 bin TL nakit paranızı 32 günlük vadeli mevduat hesabınıza yatırdınız diyelim e-vadeli mevduat faiz oranı %14,50 ile değer kazanırken vadeli hesapta %11,75 faiz oranı ile değer kazanır paranız. Odeabank, ülkemizde hizmet veren bankalar arasında mevduat hesap adına en yüksek faiz veren banka olarak gösterilmektedir. Odeabank geçmişi olarak fazla eski bir banka olmadığından dolayı yatırım yapmak isteyen veya kredi almak isteyen müşterileri forum sitelerinde çok araştırmalar yapmaktadır. Bizim de sizler için tavsiyemiz sadece Odeabank değil bütün bankaları araştırmanız ve karşılaştırmanız gerekiyor bu yüzden Google.com üzerinden en yüksek faiz veren banka forum yazarak araştırma yapınız ve bütün yorumları dikkatlice okuyunuz.

Odeabank Vadeli Mevduat Hesaplaması ve Başvurusu

Odeabank vadeli mevduat hesaplama işlemini sitemiz üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hesaplama işlemini güncel ve kolay bir şekilde yapmak için Odeabank resmi sitesini kullanarak yada Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile bağlanıp yapabilirsiniz. Ancak sizin için en güvenilir ve net bilgiler Odeabank şubelerindedir. Odebank, şubelerine giderek güncel faiz oranlarını öğrenebilir yada bir oksijen hesabınız yoksa oksijen hesap başvurusu yaparak bir hesap açtırabilirsiniz. Aynı zamanda Odeabank vadeli mevduat hesabı açtırmak için müşteri hizmetlerini, Odeabank mobil uygulamasını ve Odeabank resmi sitesini kullanarak hesap açtırabilirsiniz.  

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri