TEB Esnaf Kredisi 2018 [Faiz Oranları ve Başvuru Şartları]


Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) esnaf kredisi alarak 2018 de iş yeri açabilir veya var olan iş yerinizi büyütebilirsiniz. TEB KOBİ kredileri ile iş yerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. TEB esnaf kredileri için farklı kampanyalar oluşturmuştur. Bu kampanyalar dahilinde almış olduğunuz esnaf kredilerini 48 aya varan vade seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. TEB esnaf kredisi çeşitleri şu şekildedir; rotatif krediler, sabit faizli spot krediler,taksitli ticari krediler bu kredi çeşitlerinden yararlanarak iş yerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

TEB Esnaf Kredisi 2018

TEB Esnaf Kredisi Faiz Oranları

TEB esnaf kredisi faiz oranları almış olduğunuz kredi tutarının miktarına, vade süresine göre değişiklik gösterebilir. TEB esnaf kredisi faiz oranları öğrenmek için en yakın TEB şubesine giderek faiz oranları hakkında detayları öğrenebilirsiniz. TEB esnaf kredisi faiz oranları hakkında TEB resmi İnternet sitesinden her hangi bir bilgi paylaşmamıştır. Bu yüzden siz değerli kullanıcılarımıza TEB esnaf kredisi faiz oranlarını öğrenmek için TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu  ile bağlanarak detayları öğrenebilirsiniz yada en yakın TEB şubesine giderek esnaf kredileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEB Esnaf Kredisi Hesaplama

TEB esnaf kredisi hesaplama için sitemizde bulunan hesaplama aracını kullanarak kredi tutarını vade süresini ve faiz oranını girerek hesaplama yapabilirsiniz. Bunun dışında olarak da TEB resmi İnternet sitesini kullanarak TEB hesaplama aracından veya TEB bankası müşteri hizmetlerinden yada size en yakın TEB şubesine giderek TEB esnaf kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Yukarı da vermiş olduğumuz kredi türlerinden size en uygununu seçerek TEB esnaf kredisi hesaplama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hesaplama yaptıktan sonra başvuru için yapmanız gerek Aşağıda verdiğimiz adımları izlemeniz olacaktır.

TEB Esnaf Kredisi Başvurusu

TEB esnaf kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız dilerseniz TEB şubesi gitmeden TEB İnternet sitesinden online olarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışından TEB müşterisi iseniz CepteTEB uygulamasını kullanarak TEB esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bu yollar dışında TEB şubelerine giderek esnaf kredisi başvurunuzu bizzat yapabilirsiniz. TEB bankası bu işlemlerde sizlerden belge isteyebilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeleri götürdükten sonra TEB esnaf kredisi başvurunuzu yapabilir ve iş yeriniz için gerekli krediyi sağlamış olursunuz. Bunun dışında başka bankadan esnaf kredisi almak istiyor veya faiz oranlarını karşılaştırmak istiyorsanız daha önce yazmış olduğumuz esnaf kredisi veren bankalar 2018 başlıklı yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri