Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 2018 [48 Ay Vadeli ve Ödeme Kolaylığı]


Vakıfbank ihtiyaç kredisi ve avantajlı faiz oranlarını görmek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Her türlü nakit ihtiyacınız da yanınızda olan Vakıfbank bütün ihtiyaçlarınız için 48 ay vadeli ve 3 ayda bir ödemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Düğün,alışveriş,eğitim,tatil gibi ihtiyaçlarınızda Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile bütün sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi tutarı ve vade süresine göre değişiklik gösterebilir. Sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızda 5 bin TL üzerinden hesaplama yaparak örnek vermiş olacağız. Vakıfbank üzerinden almış olduğunuz 5 bin TL ihtiyaç kredisini %1.93 faiz oranı üzerinden alırsınız. Bu örnekten yola çıkacak olursak 25 TL kredisi tahsis ücreti yansıyacaktır. 12 ay vadeli olarak aldığımızı düşünürsek toplamda 784,24 TL faiz ödemek zorunda kalırsınız. Buna göre almış olduğumuz 5 bin TL için kredi tahsis ücreti dahil olmak üzere 5.809,24 TL toplamda ödemiş olursunuz. Yine aynı krediyi 48 ay vadeli şekilde de alabilirsiniz. Yazımızda verdiğimiz örnekten de yola çıkarak anlamış olduğumuz gibi %0,5 kredi tahsis ücreti ödemiş oluruz. Bunun yanı sıra üzerinize kayıtlı tapulu evlerinizi ipotek göstererek yüksek miktarda ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi yanı sıra sitemizde kullanıcılarımız için vermiş olduğumuz Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarına da göz atabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplaması için sitemiz de bulunan hesaplama aracını kullanarak kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi faizini hesaplayabilirsiniz. Bunun dışında faiz hesaplama işlemi yapan sitelerden yada Vakıfbank resmi internet sitesini kullarak ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanırken en önemli işlemlerden birisi olan hesaplama işleminin en doğru yolu şubeye giderek size özel müşteri temsilcisiyle bizzat yapmanızdır. Hesaplama aracını kullanırken kullanmak istediğiniz kredi tutarını yukarıda vermiş olduğumuz faiz oranını ve vade süresini hesaplama aracına yazarak Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra ki adımınız başvuru olacaktır. Başvuru için gerekli belgeler ve şartları aşağıda vereceğimiz başlık altından öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Vakıfbank müşterileri İnternet bankacılığı kullanarak yada akıllı telefonunuzda bulunan Vakıfbank mobil uygulamasından online olarak yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra şubeden ve SMS yolu ilede ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile başvuru için TC KİMLİK numaranızı yazıp boşluk bırakıp almak istediğiniz kredi miktarını yazdıktan sonra 5724‘e mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz. Şubeden başvurular için ise şubeler sizden bazı belgeler isteyecektir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler aşağıda ki gibidir.

  • Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi
  • Gelir durumunuzu gösteren belge (gelir belgesi)
  • İkametgah belgesi
  • Son aya ait fatura belgeleri
  • Bunların dışında gitmiş olduğunuz şubeler sizden ek belge veya evrak isteyebilirler.

Yukarı vermiş olduğumuz gerekli belgeleri hazırlayarak herhangi bir Vakıfbank şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Son maddede yazdığımız gibi banka şubeleri bu belgeler haricinde sizden farklı belge talebinde de bulunan bilir bu işlemler dışında farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmadan başvurunuzu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılama adı altında ihtiyaç kredisi alabilir ve bütün ihtiyaçlarınızı zorlanmadan halledebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri