Ziraat Bankası ComboLira ve Combo Kumbara Nedir?


Ziraat Bankası, Şubat ayı içerisinde aktif olarak kullanılan tüm kredi kartı ve banka kartları için yeni bir sistem geliştirdi. Yapılan düzenlemeler sonucunda geliştirilen Bankkart Combo, Ziraat Bankasının en yeni kart ürünlerinden birisi haline geldi. İçeriğinde birçok yenilik ve avantaj meydana getiren Ziraat Bankası, müşterilerine ComboLira ve Combo Kumbara adında 2 yeni servis sunmaya başladı.

Ziraat Bankası ComboLira Nedir?

Her banka, kredi kartı müşterilerine yaptığımı harcamalardan ötürü çeşitli miktarda para puan dağıtımı yapmaktadır. Ziraat Bankası, kredi kartı üzerinden yapılan harcamalar üzerinden bonus puan dağıtımını ComboLira şeklinde yapmaktadır. Taksitli olarak yapılan alışverişler için geçerli olmayan ComboLira, sadece tek çekim olarak yapılan alışverişler için geçerli olmaktadır. Minimum 10 lira olacak şekilde olan alışverişlerde geçerli olan bu puanların bir TL karşılığı da bulunmaktadır. 1 ComboLira’nın karşılığı 1 TL olmaktadır. Kazanılan puanlar, anlaşmalı üye işyerleri içerisinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilmektedir. Ziraat Bankası ile anlaşması olmayan üye işyerinde yapacağınız alışverişlerden ComboLira kazanamaz, ComboLira harcaması yapamazsınız.

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası üzerinden Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold, Bankkart Combo Platium kredi kartları üzerinden yapılan harcamalardan ComboLira kazanıldığını üst bölümde dile getirmiştik. Farklı üye işyerlerinden kazanılan puanlar tek bir havuz içerisinde birikerek yönetiminin kolaylaştırılması sağlanmıştır. Combo Kumbara, yapılan alışverişler sonucunda elde edilen ComboLira’ların biriktirildiği alandır. Ziraat Bankası üzerinde bulunan tüm kredi kartlarınız üzerinden elde edilen puanlar yine Combo Kumbara adı altında tek bir çatıda toplanır. Combo Kumbara içerisinde yeterli miktarda puan biriktiğini gören kişiler, puanlarını Ziraat Bankası POS’u bulunan anlaşmalı tüm noktalarda harcayabilirler. Yukarıda da belirttiğimiz üzere her 1 ComboLira’nın karşılığı 1 TL’dir.

Yapılan alışverişler üzerinden kazanılan ComboLira sorgulaması yapmanın da oldukça basit olduğunu görüyoruz. Ziraat Bankası hesaplarınız üzerinde kayıtlı olan telefonlarınızın mesajlar kısmına girerek “COMBOLİRA yazıp bir boşluk bırakıp Bankkart kartınızın son 6 hanesini yazıp 4747” adresine SMS göndermeniz durumunda güncel Combo Kumbara bakiyeniz sizlere yansıtılacaktır. Oldukça yeni bir hizmet olan Bankkart Combo, hem bireysel kullanıcılar hem de ticari işletmeler için oldukça büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlayabilmektedir.

BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap
banka şubeleri | gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | Arapça Sözlük | arapça türkçe çeviri | ruya yorumları tabirleri